Kupując w sklepie internetowym Gym Star elementy odzieży sportowej, stawiasz przede wszystkim na wysokiej klasy ubrania, dzięki którym będziesz podczas treningu prezentować się świetnie. Odpowiedni wygląd to jednak nie wszystko, dostępne w tej kategorii spodenki zapewnią Ci także wygodę podczas ćwiczeń – nie krępują ruchów z tego względu, iż wykonano je z elastycznych materiałów. Nasza oferta to doskonały wybór dla kobiet odważnych, a także tych, które chcą eksplorować swoją sportową naturę.

Sportowe spodenki damskie na siłownię, fitness i do pole dance

Ostatnimi czasy, coraz popularniejszą aktywnością fizyczną, jaką podejmują się zarówno kobiety, jak i niektórzy mężczyźni, jest pole dance. Taniec na rurze wymaga nie tylko silnego ciała, zahartowanego ducha, ale też odpowiednio dobranej odzieży do treningu. Dlatego w tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy przylegające do ciała szorty damskie sportowe, wykonane z materiałów przyjaznych dla skóry, od polskiego producenta. Z całą pewnością sprawdzą się także podczas innych aktywności fizycznych, na przykład na siłowni czy podczas uprawiania fitnessu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Widok
  • Bikery Black Maternity ComfortHigh
    97,30 
    Będąc w ciąży, nie rezygnujesz całkowicie z aktywności fizycznej. Dbasz jednak nie tylko o siebie, ale i rozwijającego się maluszka. Dlatego nie idziesz na kompromisy i wybierasz najlepszą gatunkowo odzież sportową premium gwarantującą swobodę ruchu i ochronę brzuszka przed uciskaniem. Jednocześnie nie rezygnujesz z seksownego wyglądu, bo czujesz się w pełni swoją kobiecość, dlatego również w ciąży pragniesz eksponować swoje atuty.